Points Table

Top Male in Age Group L (16/OV)

PlaceNameAGTeamPoints
1Ed Gilbertson(16/OV)Caradon98
2Luke Hollis(16/OV)Truro City89
3Steven Harris(16/OV)Caradon75
4Jamie Hamilton(16/OV)Carn Brea73
5Thomas Shorey(16/OV)Penzance65
6Thomas Onley(16/OV)Carn Brea38
7Matthew Trewhella(16/OV)Truro City33
8Thomas Bolt(16/OV)Truro City32
9Edward Cockerham(16/OV)Carn Brea27
10James Ryan(16/OV)Penzance24

Top Male in Age Group K(15/UN)

PlaceNameAGTeamPoints
1Finn Branney(15/UN)St Austell137
2Oliver Jarvis(15/UN)Bodmin98
3George Hollis(15/UN)Truro City84
4Charles Haynes(15/UN)Truro City68
5Joseph Tibbetts(15/UN)Launceston37
6Luke Getson(15/UN)Caradon31
7Oliver Long(15/UN)St Austell30
8Ellis Tonkin(15/UN)Penzance26
9George Spencer(15/UN)Bodmin20
10Charlie Coulthard(15/UN)St Ives Bay19

Top Male in Age Group J(15/18)

PlaceNameAGTeamPoints
1Truro City SC(15/18)Truro City11
2Penzance SA and WPC(15/18)Penzance8
2Caradon SC(15/18)Caradon8
4Bodmin Dragons SC(15/18)Bodmin6
5Carn Brea SC(15/18)Carn Brea2

Top Male in Age Group G(14)

PlaceNameAGTeamPoints
1Oliver Jarvis(14)Bodmin68
2Luke Getson(14)Caradon55
3Charles Haynes(14)Truro City41
4Liam Randall(14)St Ives Bay23
5Jacob Wood(14)Penzance17
6Charlie Haynes(14)Truro City5
6Joe Richens(14)Carn Brea5
8James Stocker(14)St Ives Bay2
9Ryan (jacob) Symons(14)Carn Brea1

Top Male in Age Group E(13)

PlaceNameAGTeamPoints
1George Spencer(13)Bodmin73
2Ellis Tonkin(13)Penzance60
3Joseph Tibbetts(13)Launceston53
4James Carpenter(13)Truro City28
4Owen Guy(13)Bodmin28
6Talan Annear(13)St Austell18
7Tom Barton(13)Newquay11
8Ryan Chadwick(13)Bude10
9Zak Griffiths(13)Caradon5
10Liam Jolly(13)Carn Brea3

Top Male in Age Group D(12)

PlaceNameAGTeamPoints
1Charlie Coulthard(12)St Ives Bay68
2Angus Jarvis(12)Bodmin57
3Timothy Wyatt(12)Truro City38
4Ben Waller(12)St Austell31
5Jake Edwards(12)Wadebridge23
6John Staffieri(12)Newquay18
7Vincenzo Emmanuel Thom(12)Newquay14
8Jacob Pratten(12)Caradon11
9Tim Abrahams(12)Carn Brea10
9Oscar Davies(12)Truro City10

Top Male in Age Group C(11)

PlaceNameAGTeamPoints
1Nicholas Laws(11)Truro City59
2Jack Rogers(11)Truro City46
3Jacob Gibbons(11)Carn Brea45
4Aeden Mcnamara(11)St Ives Bay22
5Lyndon Holmes-beddow(11)Carn Brea16
6James Greenwood(11)Bodmin15
7Connor Sleeman(11)Launceston14
8Ben Norton(11)Truro City10
9Steven Lewis(11)Carn Brea8
10Joe Davies(11)Newquay3
10Jack Miller(11)St Austell3

Top Male in Age Group B(10)

PlaceNameAGTeamPoints
1Zachary Broomfield(10)St Ives Bay60
2Harris Eddy(10)Penzance47
3Reef Slack(10)St Ives Bay36
4Tom Leigh(10)Truro City15
4Arran Wickett(10)Wadebridge15
6Fletcher Stevenson(10)Penzance13
7Thomas Lean(10)Truro City9
8Aaron Stevens(10)Penzance7
9Matthew Peters(10)Penzance6
10Freddie Caslake(10)Bude2
10Erik Morris(10)St Austell2

Top Male in Age Group A(09)

PlaceNameAGTeamPoints
1Noah Goros(09)St Ives Bay46
2Sam Norton(09)Truro City44
3Elis Richards(09)St Ives Bay25
4Thomas Morice(09)Penzance21
5Daniel Godley(09)Truro City15
6Archie Coulthard(09)St Ives Bay11
7Arthur Bygrave(09)Newquay9
8Alex Weatherhead(09)Bodmin8
9Frank Adams(09)Penzance4
10Christopher Tibbetts(09)Launceston3